Jesienny Piknik 2019

15.10.2019r. odbył się Jesienny Piknik. Wspólnie z naszymi rodzicami wesoło bawiliśmy się na przedszkolnym placu zabaw. Były radosne tańce i konkurencje oraz rozstrzygnięto konkurs na największe warzywo/owoc i najdziwniejsze warzywo/owoc – wszyscy biorący udział zostali nagrodzeni. Panie oraz rodzice przygotowali dla nas niespodziankę – przedstawili dla nas “Rzepkę” Juliana Tuwima. Oczywiście na naszym pikniku nie zabrakło pysznego ciasta upieczonego przez mamusie oraz pieczenia kiełbasek.

Dziękujęmy wszystkim rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania do pikniku oraz posprzątania po nim. Dziękujemy wszystkim mamom za upieczenie ciast oraz rodzicom, którzy wzięli udział w przedstawieniu! :)

galeria Jesienny Piknik 15.10.2019