Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia gościliśmy w sali Domu Socjalnego wspaniałych gości: nasze Kochane Babcie i  Dziadków. Najpierw serdecznie ich powitała nasza Pani Dyrektor, następnie wystąpiły wszystkie przedszkolaki. Pierwsze zaprezentowały się Krasnoludki. Pięknie zaśpiewały piosenki, a Hania, Agnieszka, Karol, Bartek, Maciek, Kuba, Błażej i Kamil powiedzieli wierszyki.

Oklaski, które otrzymali były bardzo zasłużone, bo wystąpić przed tak wielką publiczności i na takiej wielkiej scenie nie jest wcale łatwo! Na koniec maluszki bardzo ładnie zatańczyły do piosenki "Gwiazdeczka"! Później na scenie wystąpiły Słoneczka. Starszaki pięknie zaśpiewały piosenki i recytowały wiersze. Jak na straszaków przystało przedstawiły również krótkie przedstawienie o "Wścibskich wnuczętach" oraz bardzo ładnie zatańczyły "Koziorajkę". Babcie i Dziadkowie byli zachwyceni, więc Słoneczka otrzymały duuuuże brawa! Na koniec wszyscy zaśpiewaliśmy głośno "Sto lat!" i wręczyliśmy Babciom i Dziadkom wykonane przez nas kolorowe laurki. Ugościliśmy ich również pysznymi ciastami upieczonymi przez nasze mamusie.
Dziękujemy bardzo Babciom i Dziadkom za przybycie i zapraszamy za rok!