3.04.2020

Zadania do wykonania w domu - grupa "Motylki"

Zadania do wykonania w domu - grupa "Biedronki"

Kochane Przedszkolaki,
Doskonale wiecie, że mamy już Wiosnę, zbliżają się Święta Wielkanocne - to doskonały czas na robienie wiosennych porządków. Dlatego mamy dla Was kilka wyzwań związanych właśnie z porządkami.
Rodzice na pewno się ucieszą. :)

1) Posegregujcie klocki, lalki, autka, kredki, kolorowanki, książki - każda z tych rzeczy na pewno ma swoje miejsce w Waszych pokoikach :) Dokładnie tak jak w przedszkolu!
Starsze przedszkolaki możecie policzyć ile macie w swoich pokojach lalek lub samochodów. Możecie sprawdzić, których zabawek jest najwięcej. Jeśli macie ochotę to narysujcie swoją ulubioną zabawkę:) - rodzice mogą wysłać zdjęcie pracy paniom lub przyniesiecie swój obrazek po powrocie do przedszkola.

2) Zróbcie album Waszego domu.
Narysujcie swój pokój, salon, kuchnię itd. Starsze przedszkolaki mogą same, a młodsze z pomocą rodziców mogą zapisywać pod każdym pomieszczeniem rzeczy, które się z nim kojarzą, np: KUCHNIA - garnek, obiad, widelec. Nie musicie wypisywać nazw przedmiotów jednego dnia. Możecie je dopisywać, kiedy coś Wam się przypomni. :)

Życzymy udanej zabawy!
Ściskamy Was mocno :)