Wyniki rekrutacji rok szkolny 2020/2021

Lista kandydatów zakwalifikowanych

Lista dzieci niezakwalifikowanych

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

Szanowni Państwo!
Rodzice/
opiekunowie prawni dziecka, które zostało zakwalifikowane do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 mają obowiązek potwierdzenia woli przyjęcia do Gminnego Przedszkola Publicznego “Bajka” we Frydku  w terminie od dnia 24.04.2020r. do dnia 27.04.2020r.

Potwierdzenie woli proszę przesyłać elektronicznie w formie skanu lub zdjęcia wypełnione i podpisane. W przypadku braku możliwości wydruku można napisać je odręcznie wg wzoru, podpisać i przesłać w postaci skanu lub zdjęcia na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Treść:
“Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka (imię i nazwisko dziecka) do Gminnego Przedszkola Publicznego “Bajka” we Frydku na rok szkolny 2020/2021.
data, podpis rodzica/opiekuna prawnego