Akcja charytatywna

Drodzy Rodzice!

ONKOIMPREZOWNIA to grupa ludzi dla których uśmiech dziecka jest wartością nadrzędną.

ONKOIMPREZOWNIA to stowarzyszenie zbudowane na fundamentach z ludzkich serc i ludzkiej dobroci, bez wielkich środków finansowych

( no dobra, bez jakichkolwiek środków  )!

To fantastyczni ludzi, którzy dzielą się tym co mają, którzy dają swój czas, swoje zaangażowanie, swoje środki, dają siebie by móc zobaczyć

uśmiech na twarzach małych wojowników!

Odwiedzają IV piętro ( oddział onkologii i hematologii ) Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Niestety odwiedziny jeszcze nie są możliwe, ale można wspomóc stowarzyszenie poprzez dołączenie się do zbiórki, by dzieci wiedziały, że o nich myślimy.

Kształtujmy u naszych dzieci empatię, wrażliwość na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

Dlatego zachęcamy do udziału w zbiórce, którą organizuje ONKOIMPREZOWNIA- można przynosić do naszego przedszkola gry

planszowe, artykuły plastyczne, artykuły kreatywne, puzzle. Pamiętajmy, że wszystkie rzeczy muszą być nowe.

Z biórka trwa do 31.05.2021r.