Piękna postawa - należą się brawa !

Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice!

W styczniu ruszyła u nas akcja zbierania nakrętek dla Filipka.

Nie spodziewałam się tak ogromnej reakcji. Dzieci bardzo chętnie przynosiły całe pojemniki nakrętek, tatusiowie dzielnie pomagali nosić. Wywoziłam całe kartony i reklamówki!

Podjęte działania rozwijają empatię, uczą większej wrażliwości na potrzeby ludzi, a przede wszystkim tego, że razem możemy zdziałać więcej. Akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie ogromne zaangażowanie dzieci, rodziców oraz (coś pięknego!) dziadków. Po prostu - akcja wielopokoleniowa ;)

Serdecznie dziękuję więc, za okazaną pomoc, zaangażowanie oraz współpracę.

Swoją postawą i serdecznym podejściem do chorego chłopczyka daliście dowód na to, że macie wielkie serca!

Piękna postawa - należą się brawa !

Akcja oczywiście trwa nadal - chociaż wakacje za pasem... Nakrętki można zawozić do "serduszkowych pojemników" jakich u nas w gminie wiele.

Nie ma wakacji od pomagania !

Dziękuję z całego serca !

Aleksandra Rozmus-Kubeczko