ROK SZKOLNY 2021/2022

witaj w przedszkolu

UWAGA RODZICE!

Wiemy , że z niecierpliwością oczekujecie na informacje dotyczące funkcjonowania przedszkola w nadchodzącym roku szkolnym 2021/2022.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do przedszkola tradycyjnie 1 września. Na wszystkie dzieci będą czekały nowe panie. W grupie 3-4 latków "Biedronki"" wychowawcą będzie Pani Izabela Dziedzic.

W grupie 5-6 latków "Motylki" wychowawcą będzie Pani Teresa Stokłosa. Będzie z nami pracowała także Pani Aneta Bystrzycka. Funkcję dyrektora będzie sprawowała Pani Aneta Wojtala.

Pozostałe panie:

Pani Marta Cetnarska- pomoc nauczyciela

Pani Marzena Wojciech- pomoc do dzieci

Pani Jola Szałaśny- kuchnia

Pani Magdalena Skarboń - kuchnia

Religia:

poniedziałek, czwartek

13.00-13.30  w grupie " Motylki"

J. angielski:

poniedziałek, czwartek

12.15-12.30 w grupie " Biedronki"

12.30-13.00 w grupie " Motylki"

Bardzo ważne wytyczne poniżej:

-dzieci przychodzą na zadeklarowane w zgłoszeniu do przedszkola godziny( prosimy o przyprowadzanie maksymalnie do 8:45)

-rodzice( tak jak w ubiegłym roku) przebierają dziecko i pozostawiają pod opieką pracownika przedszkola. Rodzice nie wychodzą na piętro przedszkola. Prosimy o zachowanie dystansu społecznego 2m.

- prosimy aby rodzice dzieci, które mają alergię dostarczyli zaświadczenie do przedszkola od lekarza alergologa,

-dzieci z objawami chorobowymi będą odsyłane do domu(katar, temperatura),

-dziecko powinno mieć buty na przebranie oraz ubrania na zmianę( bielizna, bluzka, spodnie)

-każdy rodzic otrzyma pakiet dokumentów do wypełniania czyli  umowy, zgody i upoważnienia, proszę aby w tym samym dniu przy odbiorze dziecka oddać wypełnione dokumenty,