Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 17.00

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Informacja

 

Szanowni Państwo,

Konflikt w Ukrainie, spowodował, że setki tysięcy ukraińskich dzieci trafiło do polskich szkół. Zdecydowana większość nie zna języka polskiego. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych bezpłatnych wydarzeniach. Z myślą o wsparciu placówek, poniżej prezentujemy dostępne spotkania. W ramach społecznej inicjatywy, Instytut Kształcenia Eko-Tur, przygotował bezpłatne wsparcie dla rodziców narodowości ukraińskiej, w postaci Podstawowego kursu języka polskiego. Korzyści płynące z tego szkolenia to:
1. Poznanie podstawowych zwrotów w języku polskim, umożliwiających codzienny kontakt.
2.  Omówienie struktury systemu edukacji w Polsce.
3.  Propozycje gier i zabaw językowych ułatwiających naukę języka polskiego.
4.  Pytania do eksperta (w tym również konsultacje online po zakończonym szkoleniu).

Pierwszą częścią spotkania był temat: POLSKA SZKOŁA BEZ TAJEMNIC. Podczas spotkania omówione zostały programy nauczania i m.in pomoc psychologiczna. 

Dzięki takiemu wsparciu możliwa będzie lepsza współpraca rodziców ze szkołą. Zachęcamy do upublicznienie tej wiadomości. Poniżej załączone są ulotki w języku polskim i ukraińskim. Szczegóły znajdziecie Państwo w linku poniżej:

Eko Tur - Instytut Kształcenia | Online: Szkolenie bezpłatne - Podstawy języka polskiego dla rodziców uczniów uczęszczających do polskich szkół, będących obywatelami Ukrainy (eko-tur.pl)

Pobierz obrazki

 

Pobierz obrazki

 

 

stopka