Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 17.00

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

24.09.2013r. - "Dzień z Tuwimem"

W tym dniu, troje naszych reprezentantów: Agata Brzoza, Błażej Świerkot oraz Marcin Sikora-Jarczok wzięli udział w „Dniu z Tuwimem” zorganizowanym przez Gminne Przedszkole Publiczne nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Juliana Tuwima w Woli .

W czasie spotkania odbyły się różnorodne konkurencje, między innymi odgadywaliśmy zagadki na temat postaci z utworów Juliana Tuwima oraz rysowaliśmy wylosowaną postać z wierszy autora. Jednak naszym głównym zadaniem było przedstawienie wybranego wiersza tego wspaniałego autora. Słuchając w naszym przedszkolu czytanych przez panią utworów zdecydowaliśmy, że zainscenizujemy wiersz „Spóźniony słowik”. Przedstawiliśmy go na konkursie i otrzymaliśmy wielkie brawa! Na „Dniu z Tuwimem” spotkaliśmy Zosię Samosię, która częstowała nas cukierkami oraz mieliśmy słodki poczęstunek, a także czas na zabawy przy muzyce. Wraz z innymi drużynami zajęliśmy ex aequo I miejsce i otrzymaliśmy w nagrodę dyplomy oraz książeczki. Bardzo dobrze się bawiliśmy! Dziękujemy wszystkim kolegom i koleżankom z naszego przedszkola, że trzymali za nas kciuki!

 

stopka