Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 17.00

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

23.10.2013r. - Urodzinowa Olimpiada Sportowa Kubusia Puchatka

Tego dnia troje naszych kolegów: Amelia Dymek, Marcin Sikora-Jarczok oraz Błażej Rabe pojechali do Gminnego Przedszkola Publicznego nr 3 im. Kubusia Puchatka w Woli.

Tam wspólnie z reprezentantami wszystkich przedszkoli hucznie obchodzili urodziny znanego na całym świecie Misia. Na przedszkolaków czekało wiele ciekawych konkurencji, takich jak: zbieranie patyczków rękawicą kuchenną, zwijanie sznurka na szpulkę z maskotką oraz skoki w workach. Zadaniem wszystkich drużyn było również przedstawienie zabawy ruchowej z wykonanym dla Kubusia Puchatka przyrządem gimnastycznym, Marcin zaprezentował sztangę. W konkurencjach brały również udział wszystkie Panie Dyrektor, świetnie sobie poradziły z zadaniami! Na koniec czekała na nas wspaniała zabawa przy muzyce z Kubusiem Puchatkiem oraz słodki poczęstunek. Wszystkie drużyny zwyciężyły i nasi koledzy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

 

stopka