Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 17.00

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

7.11.2013r. - Czytelnicze spotkanie z rodzicem

Nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

W ramach akcji zapraszamy, co dwa tygodnie, do czytania naszych rodziców oraz dziadków. A jeden raz w miesiącu będzie nas odwiedzał i czytał nam zaproszony gość.
Pierwsze czytelnicze spotkanie z rodzicem za nami. Pierwszą mamą, która czytała bajkę w grupie „Motylków” była mama Martynki – Pani Ewa Sosna. W grupie „Biedroneczek”, z kolei opowiadanie czytała mama Dorotki – Pani Marta Cetnarska. Wszyscy z uwagą słuchaliśmy czytanej przez gościa bajki. Na koniec, laurką serdecznie podziękowaliśmy. Dziękujemy mamom za czytelnicze spotkanie!

stopka