25.11.2013r. - Święto Pluszowego Misia

Tego dnia, do przedszkola, każdy z nas przyniósł z domu swojego ulubionego misia. Wraz ze swoimi pluszakami obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia.

Na początku Pani nam opowiedziała jak to się stało, że miś ma swoje święto. Następnie każdy z nas przedstawiał swojego misia, opowiedział dlaczego go tak lubi i co z nim najchętniej robi. Większość przedszkolaków śpi ze swoimi misiami, bawi się z nimi i uwielbia je po prostu za to że przy nich są! Po przedstawieniu naszych kochanych pluszaków odbyło się kilka zabaw i konkursów. Wspólnie zabawiliśmy się w „Jestem sobie mały miś” oraz "Niedźwiadek". Uczestniczyliśmy też w zabawie "Ciepło - zimno - szukamy misia". Zadaniem wybranej osoby było odszukać ukrytego w sali misia, a my wszyscy staraliśmy się tej osobie pomóc, wołając "ciepło" lub "zimno". Nie obyło się również bez zadań, które wymagały sprytu i gibkości. Czekały na nas konkurencje sportowe, takie jak: "Baryłka miodu", "Wieeeelki skok" oraz "Przeprawa przez rzekę". Z wszystkimi zadaniami, oczywiście świetnie sobie poradziliśmy. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć również radosnych tańców z misiami i zabaw z balonami! Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Ten dzień dla nas i naszych misiów był wyjątkowy.