14.01.2014r. i 19.01.2014r. Zdobycie GRAND PRIX w XI Powiatowym Przeglądzie Jasełek – Suszec 2014

Tego dnia część przedszkolaków pojechała do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu by zaprezentować przygotowany spektakl jasełkowy pt. „Tak! On jest Królem!”. Nasze przedszkolaki na scenie wystąpiły jak prawdziwi aktorzy! Swoim śpiewem, grą aktorską oraz strojami zachwyciły Jury i widownię. Po występie otrzymały wielkie brawa oraz pamiątkowy dyplom. Gdy wróciliśmy do przedszkola, zadzwoniła Pani z GOK-u w Suszcu i nas poinformowała o tym, że zdobyliśmy w kategorii przedszkola najwyższą nagrodę GRAND PRIX, a za swoją grę aktorską Marcin Sikora-Jarczok otrzymał indywidualne wyróżnienie za rolę diabełka. Nie mogliśmy w to uwierzyć! Wszyscy bardzo się ucieszyliśmy! Zgodnie z ideą Przeglądu wszystkie grupy teatralne, które otrzymują GRAND PRIX występują w niedzielnym (19.01.2014r.) Koncercie Finałowym. Nasze przedszkolaki odebrały nagrodę oraz pamiątkową statuetkę. Ponownie wspaniale wystąpiły na scenie Ośrodka Kultury w Suszcu i zachwyciły ale i również rozbawiły ogromną widownię Konceryu Finałowego.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków!