Czytelnicze spotkania z Rodzicami - 3.03. i 5.03.2014r.

Za nami kolejne czytelnicze spotkania z rodzicami w ramach akcji Cała Polsa Czyta Dzieciom.

3 marca do grupy Motylków zawitała mama Łukasza i przeczytała nam bajkę o Smerfach. Po przeczytaniu podziękowaliśmy Pani Ani laurką za wspólnie spędzony czas, a za to grzecznie słuchaliśmy dostaliśmy czekoladki. Z kolei 5 marca w grupie Biedroneczek gościła mama Bartka i Tomka. Pani Ilona przeczytała Biedroneczkom bajkę "Trzy świnki". Maluszki słuchały jej z ogromnym zainteresowaniem za co później otrzymały od mamy słodki upominek. Na koniec pamiątkową laurką podziękowaliśmy Pani Ilonie za poświęcony czas. Obu mamom bardzo dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie do czytania naszym przedszkolakom!