Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

I miejsce - KACZKA DZIWACZKA

13.04.2016r. dzieci z grupy "Motylków" wyjechały do Domu Kultury w Woli aby reprezentować nasze przedszkole na XIX Regionalnym Przeglądzie Tatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "O Tort Baby Jagi". Po wielu próbach, grupa teatralna "Gilogotki" mogła zaprezentowała na scenie interpretację wiersza Jana Brzechwy "Kaczka Dziwaczka" i zdobyła I miejsce! Wszystkim dzieciom bioroącym udział w przedstawieniu gratulujemy i cieszymy się z ich ogromnego sukcesu! :)

Zdjęcia z przeglądu można zobaczyć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury:

http://gok.miedzna.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=200:19rptdim2016&Itemid=411

stopka