Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Spotkanie ze strażakami

20.05.2016r. gościliśmy strażaków z OSP w Gilowicach . Wizyta strażaków w naszym przedszkolu jak co roku wzbudziła ogromne zainteresowanie. W trakcie spotkania straży opowiedzili nam o swojej pracy, o tym w jakich okolicznościach nalezy wezwać straż pożarną, oraz powiedzili nam o tym, że nie tylko gaszą pożary ale są również wzywani do wypadków samochodowych oraz pomagają w czasie podwodzi. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudziła wizyta w remizie strażackiej a także sam wóz strażacki. Mogliśmy z bliska podziwiać wyposażenie jakim dysponują podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy strażacy. Na zakończenie otrzymaliśmy od naszych gości słodki poczęstunek i zrobiliśmy wspólne zdjęcie. Dziękujemy strażakom za poświęcony czas i zapraszamy do naszego przedszkola w następnym roku. 

 

stopka