Integracyjna Olimpiada Przedszkolaków - 31.03.2017r.

31.03.2017r. "Motylki" pojechały na Integracyjną Olimpiadę Przedszkolaków do Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Woli. Dzieci w wszystkich przedszkoli w gminie zmierzyły się w 10 konkurencjach, wśród nich znalzło się kilka w których brali również udział rodzice. "Motylki" dzielnie brały udział w zawodach i godnie reprezentowały nasze przedszkole :) Wszyscy otrzymali medale, a niektórym udało sie nawet zająć miejsca na podium. W konkurencji "strzał do bramki" - I miejsce zdobył Wojtek P. W konkurencji "sadzenie ziemniaków" I miejsce zajęła Matylda P., a II - Kamil L. Z kolei w konkurencji "bieg kelnerów" I miejsce zajęła Matylda P. z mamą :) Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Wręczono również nagrody w konursie plastycznym pt "Sport dla wszystkich". Praca Michała Cz. otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

Dziękujemy za udział z dziećmi w Olimpiadzie mamie Matyldy, mamie Kuby, mamie Kamila L., tacie Emilii i tacie Zuzi.