Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Busy Bee 11.04.2017

11.04.2017r. i 12.04.2017r.  gościliśmy w studiu językowo-artystycznym "Busy Bee" w Oświęcimiu. Tam w formie zabawy mieliśmy zajęcia z języka angielskiego, poznaliśmy zwyczaje Świat Wielkanocnych Wielkiej Brytanii i stworzyliśmy świąteczne koszyczki. Było bardzo ciekawie i wesoło :) Pani Agnieszka i Pani Ania świetnie zorganizowały nam czas - za co baaaaardzo dziękujemy! :)


Dziękujemy właścielom "Busy Bee" za to, że nasze przedszkolaki mogły wziąć bezpłatnie udział w fantastycznych zajęciach językowo-artystycznych. :)

Zdjęcia dostępne są na facebooku "Busy Bee" - album "Przedszkolaki z Gilowic" 

Unable to read/write the source directory (/strona/images/stories/galeria/gilowice/busybeei2017/), please check if your source directory exists

stopka