Teatrzyk ,,Trzy świnki" i spotknie z panem policjantem

DSCN2012.JPG - 470.24 Kb

Drodzy Rodzice!

Za nami dwa ważne dla przedszkolaków wydarzenia. 19 września dzieci uczestniczyły w spektaklu ,,Trzy świnki" - sprawiło im to wiele radości i dostarczyło samych pozytywnych emocji.

20 września odwiedził naspan  policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Przypomniał dzieciom o zasadach bezpiecznego poruszania się po ulicy, prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Zapoznał dzieci jak reagować w sytuacji, kiedy spotkają agresywnego psa. Przedszkolaki nauczyły się także nowej piosenki o sygnalizatorze świetlnym. NA koniec kilkoro dzieci miała możliwość przymierzyć strój policjanta, a wszystkie przedszkolaki dostały odblaskowe plakietki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, w której znajdziecie państwo zdjęcia z tych wydarzeń.