Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 17.00

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Czytelnicze spotkanie z Panią Moniką

23.10.2017r. gościliśmy ciocię Emilki - Panią Monikę, która czytała nam bajki w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Pani Monika przyniosła do naszego przedszkola teatrzyk kamishibai i opowiedziała nam historię o "Trzech świnkach". Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy i słuchaliśmy bajki. Póź niej wysłuchaliśmy historii o "Tupciu Chrupciu" który nie miał ochoty się myć. Pani Monice bardzo dziękujemy za poświęcony czas i wspólne czytanie! :)


Zachęcamy wszystkich rodziców, babcie, dziadków, ciocie, wujków do czytania naszym przedszkolakom w czasie poobiedniej relaksacji. 

Unable to read/write the source directory (/strona/images/stories/galeria/gilowice/cpcdmwidera201/), please check if your source directory exists

stopka