Informacje Frydek

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

7.00 – 16.00

 

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

 

                   21 września 2017 Dzień Przedszkolaka

Zabawę rozpoczęliśmy od zabaw muzyczno-ruchowych ,,Bumbumkowe poruszanki”. W międzyczasie pani Aneta i pan Zbyszek ozdabiali buzie przedszkolaków specjanymi farbkami, w ten sposób na sali pojawiły się ,,motylki”, ,,kwiatuszki”, ,,piraci”, ,,kotki”. Z kolei pani Lidzia za pomocą ,,magicznego pyłku” brokatowego zaczarowała nas w super przedszkolaki. Były konkursy i zabawy m.in. na największą bańkę mydlaną. Na zakończenie dzieci, które pierwszy rok uczęszczają do przedszkola, zostały pasowane na przedszkolaki specjalną kredką i otrzymały pamiątkowe dyplomy.