Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 17.00

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Jadłospis Gilowice

 

Jadłospis

10.12. – 14.12.

Poniedziałek

Śniadanie: chleb pszenno – żytni (g) z szynką babuni i rzodkiewką, herbata z cytryną

Drugie śniadanie: jabłko

Obiad: zupa ogórkowa z ryżem zabielana (s, m), makaron penne (g) z indykiem, kompot

Podwieczorek: kisiel, ciasteczka Be-be (g)

Wtorek

Śniadanie: chleb wiejski (g) z pasztetem pieczonym i ogórkiem kiszonym, herbata z cytryną

Drugie śniadanie: mandarynka

Obiad: barszczyk biały z ziemniakami (s, g, m), gołąbki leniwe w sosie pomidorowym, ziemniaki, kompot

Podwieczorek: tortilla (g) z twarożkiem (m) z aronią i jagodami

Środa

Śniadanie: chleb pszenno – żytni (g) z żółtym serem (m) i pomidorem, herbata malinowa

Drugie śniadanie: gruszka

Obiad: kapuśniak z białej kapusty z ziemniakami (s), filet z kurczaka w sezamie (g, j), ziemniaki, sałatka colesław, kompot

Podwieczorek: ciasto jogurtowe z owocami (g, j, m)

Czwartek

Śniadanie: chałka (g) z dżemem, kakao (m)

Drugie śniadanie: smoothie owocowe, wafelek (g)

Obiad: zupa toskańska z makaronem zabielana (s, g, m), gulasz, ziemniaki, buraczki, kompot

Podwieczorek: jogurt (m)

Piątek

Śniadanie: chleb beskidzki (g) z pastą z jajek (j), herbata z cytryną

Drugie śniadanie: koktajl gruszkowy (m)

Obiad: zupa krem z soczewicy z grzankami (s, g), ryż z jabłkami, cukrem i cynamonem, kompot

Podwieczorek: banan

Legenda do alergenów znajdujących się w posiłkach:

m – mleko i jego pochodne

s – seler

g – gluten

j - jajko

 

Jadłospis

3.12. – 7.12.

Poniedziałek

Śniadanie: kiełbaska na ciepło, chleb (g) z masłem (m), herbata z cytryną

Drugie śniadanie: warzywa do chrupania

Obiad: zupa grysikowa z indykiem (s, g), makaron (g) z twarogiem, masełkiem (m) i cukrem trzcinowym, kompot

Podwieczorek: gruszka

Wtorek

Śniadanie: chleb wiejski (g) z żółtym serem (m) i pomidorem, herbata z cytryną

Drugie śniadanie: jabłko

Obiad: barszcz czerwony z ziemniakami zabielany (s, m), nuggetsy (j, g), ziemniaki, surówka z marchewki z jogurtem i słonecznikiem, kompot

Podwieczorek: bułeczka (g) z dżemem truskawkowym

Środa

Śniadanie: chleb pszenno – żytni (g) z pastą z jajek (j), herbata malinowa

Drugie śniadanie: talerz owoców

Obiad: zupa jarzynowa z ziemniakami zabielana (s, m), kotlecik mielony z brokułami (g, j), ziemniaki, buraczki, kompot

Podwieczorek: jogurt naturalny typu greckiego z prażonymi wiśniami (m)

Czwartek

Śniadanie: chleb pszenno - żytni (g) z polędwicą miodową, herbata malinowa

Drugie śniadanie: mandarynka

Obiad: zupa krem ziemniaczano – porowa z grzankami (s, g), eskalopki drobiowe, kasza jęczmienna, ogórek kiszony, kompot

Podwieczorek: kisiel, ciasteczka Be-be (g)

Piątek

Śniadanie: chleb baltonowski (g) z twarożkiem ze śmietanką (m) i rzodkiewką, herbata z cytryną

Drugie śniadanie: koktajl truskawkowy (m)

Obiad: zupa pomidorowa z ryżem zabielana (s, m), naleśniki z dżemem (g, j, m), kompot

Podwieczorek: banan

 

Legenda do alergenów znajdujących się w posiłkach:

m – mleko i jego pochodne

s – seler

g – gluten

j - jajko

 

 

Jadłospis
26.11. – 30.11.

Poniedziałek
Śniadanie: chleb beskidzki (g) z pasztetem pieczonym i ogórkiem kiszonym, herbata z
cytryną
Drugie śniadanie: jabłko
Obiad: zupa krem z soczewicy z grzankami (s, g), makaron (g) z kuleczkami mięsnymi w
sosie pomidorowym, kompot
Podwieczorek: jogurt naturalny typu greckiego z wiśniami prażonymi (m)
Wtorek
Śniadanie: chleb wiejski (g) z twarożkiem ze śmietanką i wanilią (m), herbata z cytryną
Drugie śniadanie: smoothie owocowe, chrupki kukurydziane
Obiad: zupa ogórkowa z ziemniakami zabielana (s, m), pieczeń, kasza jęczmienna (g),
buraczki, kompot
Podwieczorek: banan
Środa
Śniadanie: kiełbaska na ciepło, chleb (g) z masłem (m), herbata malinowa
Drugie śniadanie: koktajl z owoców leśnych (m)
Obiad: zupa pomidorowa z ryżem zabielana (s, m), knedle z truskawkami, kompot
Podwieczorek: gruszka
Czwartek
Śniadanie: chleb pszenno - żytni (g) z szynką delikatesową z kurczaka i ogórkiem, herbata
malinowa
Drugie śniadanie: warzywa do chrupania
Obiad: rosół z makaronem (s, g), filet z kurczaka, ziemniaki, marchewka z groszkiem,
kompot
Podwieczorek: bułeczka z dżemem
Piątek
Śniadanie: chałka (g) z powidłami śliwkowymi, kawa zbożowa z mlekiem (m, g)
Drugie śniadanie: talerz owoców
Obiad: kapuśniak z białej kapusty z ziemniakami (s, m), kotlet z jajek (j), ziemniaki, sałatka
colesław, kompot
Podwieczorek: deser mleczny (m)

Legenda do alergenów znajdujących się w posiłkach:
m – mleko i jego pochodne
s – seler
g – gluten
j - jajko

 

 

Jadłospis

19.11. – 23.11.

Poniedziałek

Śniadanie: chleb wiejski (g) z szynką babuni i ogórkiem, herbata z cytryną

Drugie śniadanie: smoothie owocowe, wafelek (g)

Obiad: krupnik z marchewką (s, g), spaghetti Bolognese (g), kompot

Podwieczorek: bułeczka (g) z dżemem morelowym

Wtorek

Śniadanie: chleb pszenny (g) z żółtym serem (m) i pomidorem, kakao (m)

Drugie śniadanie: jabłko

Obiad: zupa jarzynowa z grysikiem (s, g), filet z kurczaka w panierce sezamowej (g, j), ziemniaki, sałatka colesław, kompot

Podwieczorek: jogurt naturalny z owocami (m)

Środa

Śniadanie: chleb pszenno – żytni (g) z pastą z szynki z zieloną pietruszką, herbata malinowa

Drugie śniadanie: koktajl truskawkowy (m)

Obiad: żurek z ziemniakami (s, g), naleśniki (g, j, m) z dżemem, kompot

Podwieczorek: banan

Czwartek

Śniadanie: chleb baltonowski (g) z polędwicą miodową i ogórkiem, herbata malinowa

Drugie śniadanie: talerz owoców

Obiad: zupa toskańska z makaronem zabielana (s, m, g), pulpecik w sosie , ziemniaki, buraczki, kompot

Podwieczorek: ciasto drożdżowe (g)

Piątek

Śniadanie: chleb beskidzki (g) z twarożkiem z rzodkiewką (m), herbata z dzikiej róży

Drugie śniadanie: warzywa do chrupania

Obiad: barszcz czerwony z ziemniakami zabielany (s, m), paluszki rybne, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej z jabłkiem, kompot

Podwieczorek: gruszka

 

Legenda do alergenów znajdujących się w posiłkach:

m – mleko i jego pochodne

s – seler

g – gluten

j - jajko