Informacje Frydek

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

7.00 – 16.00

 

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wyjazd do Mikołowa

4 czerwca wyruszylismy autokarem do Mikołowa- dla niektórych z nas była to pierwsza taka wyprawa tym środkiem lokomocji. Wszyscy byliśmy bardzo podekscytowani. Na miejscu podzieliliśmy sie na mniejsze grupy, by móc korzystać z atrakcji, które dla nas przygotowano. Były zabawy wewnątrz - zjeżdzalnie , baseny z kulkami, przeplotnie. Mieliśmy możliowość stworzenia wyjątkowej pracy plastycznej na kawałku drewna. Do naszej dyspozycji był także wielki ogród z róznymi ciekawymi przedmiotami, jak na przykład sztuczna krówka, którą można było wydoić :), ścieżka specjalnie stworzona do chodzenia na bosaka, wielka piaskownica, traktor. Jednak najciekawsza była wycieczka, w trakcie której oglądalismy zwierzęta- koniki, żółwie, świnki morskie,kozy i króliczki. Dla tych ostatnich narwaliśmy trawy i mogliśmy je nakramić. W drogę powrotną wyruszliśmy zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń.