Informacje Frydek

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

7.00 – 16.00

 

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Imprezy

Festyn Rodzinny

 

24.06.2016 odbył się Festyn Rodzinny, na którym zaprezentowaliśmy program artystyczny przeznaczony dla naszych kochanych rodziców. Wręczyliśmy im upominki, a potem czekała na nas niespodzianka- nam wręczono upominki, książeczki i dyplomy. A potem czekała nas jeszcze większa niespodzianka- zabawy z klaunem Dyzią. W przerwach mogliśmy się poczęstować ciastami pieczonymi przez naszych rodziców.

Więcej…

Filharmonia

 

14.06.2016 odbył się ostatni koncert Filharmonii Śląskiej. Pożegnaliśmy go z największym instrumentem – kontrabasem. W trakcie koncertów mieliśmy okazję poznać flet poprzeczny, wiolonczelę, puzon, harfę, obój, ale serce skradł nam kontrabas. Już nie możemy się doczekać kolejnych koncertów.  

Więcej…

Spotkanie z Policjantami

Więcej…

Dzień Dziecka

 

31.05.2016 i 1.06.2016 odbył się dwuetapowy Dzień Dziecka. W pierwszy dzień bawiliśmy się w ogrodzie przedszkolnym. Mieliśmy tam konkurs piosenki, zabawy i konkursy zręcznościowe, konkursy zagadek i tańce przy muzyce, rysowaliśmy także kredą po chodniku.

Więcej…

XXI Regionalny Festiwal Folkorystyczny

 

 XXI Regionalny Festiwal Folkorystyczny Dzieci i Młodzieży odbył się 20.05.2016 w GOK-u w Woli . Na festiwalu zaprezentowaliśmy inscenizację ,,Grajki bajtli i starka z kołym”.

Za tą inscenizację otrzymaliśmy trzecie miejsce. Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie: gok.miedzna.pl.