Informacje Frydek

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

7.00 – 16.00

 

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Imprezy

Dzień Babci i Dziadka 21 stycznia 2016

Dzisiaj do naszego przedszkola przyszło bardzo dużo gości. Byli to nasi Babcie i Dziadkowie. Bardzo się cieszyliśmy, przygotowaliśmy dla nich wiersze, piosenki, prezenty, a starszaki zaprezentowały Jasełka. Babcie i Dziadkowie byli bardzo zadowoleni z naszych występów, bardzo mocno bili nam brawo. Po rozdaniu prezentów i odśpiewaniu ,,Sto lat” usiedliśmy z seniorami do wspólnego poczęstunku. 

Więcej…

Bal przebierańców 14 stycznia 2016

 Tradycyjnie jak co roku spotkaliśmy się z przedszkolakami z Gilowic na balu przebierańców. Bawiliśmy się wesoło z klaunem Dyzią. Były gry, zabawy, konkursy z nagrodami, najnowsze muzyczne hity. Spotkanie zakończyły pamiątkowe zdjęcia w naszych zabawnych przebraniach i słodki poczęstunek.

Więcej…

Konkurs Buliba

 

 20 listopad - Bardzo się napracowaliśmy, przy tworzeniu ,,Zaczarowanego domku” na konkurs Buliby. Wszystkim, którzy oddali głos na naszą pracę, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Więcej…

Mikołaj 2015

 

4 grudzień - To jeden z ulubionych dni w roku! Odwiedził nas Mikołaj, który po wspaniałej zabawie, wręczył na m prezenty. Byliśmy bardzo szczęśliwi.

Więcej…

Dzień Górnika

 

30 listopad - Tradycyjnie jak co roku odwiedzili nas górnicy. W tym roku byli to tatusiowie Karola i Laury, oraz dziadek Tomka i Bartka. Przygotowaliśmy wiersze i piosenki, które bardzo się podobały górnikom.

Więcej…