Aktualności - Gilowice

Przedszkolny Konkurs Plastyczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie plastycznym
pt. „Zdrowie to skarb”

Cele konkursu:

• Promowanie zdrowego i aktywnego wypoczynku w gronie rodzinnym.
  • Kształtowanie nawyków kulturalnego spędzania czasu;
  • Integrowanie środowiska rodzinnego.
  • Przeciwdziałanie uzależnieniom poprzez wskazywanie sposobów unikania zagrożeń związanych z korzystaniem z używek (alkohol, papierosy, narkotyki).

Forma pracy: dowolna, płaska

Prace powinny być wykonywane indywidualnie, przy niewielkim wsparciu osoby dorosłej.

Prace zostaną ocenione przez zewnętrzną komisję a rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na Pikniku Rodzinnym w dniu 19.06.2018r.

Prosimy o przynoszenie prac do 05.06.2018r (wtorek).

Podwórko Talentów Nivea

Szanowni Państwo,

Gmina Miedźna bierze udział w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Zapraszamy do głosowania na wyjątkowy plac zabaw. Dzieci potrzebują miejsca, w którym będą mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania, łączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu.

Aby oddać głos należy, przy użyciu swojego adresu e-mai, zarejestrować się na stronie https://podworko.nivea.pl zalogować, a następnie wybrać lokalizację WOLA.Głosować można również za pomocą darmowej aplikacji Podwórko Talentów Nivea do pobrania na telefon. Pamiętajcie, że głosować można codziennie. Liczy się każdy głos! Razem możemy wiele!
PLAKAT nivea

Akcja zbierania książek i zabawek dla małych pacjentów

Kształtując u dzieci postawę empatii i wrażliwości na chorobę innych organizujemy w przedszkolu akcję zbierania książek i zabawek dla małych pacjentów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej (ul.Sobieskiego 83).

Można przynosić (rzeczy nowe i używane ale nie zniszczone):

• książki dla dzieci
  • zabawki (oprócz maskotek)
  • puzzle
  • gry planszowe
  • materiały plastyczne (kartki, kredki, pisaki, kleje, bibuła, itp.)

Prosimy o przynoszenie rzeczy do 30.05.2018 do przedszkola. Po tym terminie wszystkie rzeczy zostaną przekazane dzieciom.

Za okazane dobre serce  DZIĘKUJEMY!

Ogłoszenie - teatrzyk

Dnia 18.05.2018r. w przedszkolu będziemy gościć teatrzyk z Krakowa z przedstawieniem pt: "Skrzat Titelitury".

Prosimy o wpłacanie pieniążków w kwocie 6 zł do dnia 17.05.2018r.

Szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy Miedźna – ankieta

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z planowanym przystąpieniem do projektu “Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim” nr POPC.03.01.00-00-0052/17-00, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże określić zapotrzebowanie na szkolenia kompetencji cyfrowych wśród mieszkańców Gminy Miedźna (powyżej 25 roku życia).

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w bezpłatnych szkoleniach, w których możesz rozwijać swoje kompetencje cyfrowe, nabyć umiejętności korzystania z e-usług publicznych i komercyjnych, aktywnie i wszechstronnie korzystać z nowych technologii w życiu codziennym, wypełnij ankietę, która pomoże nam opracować program bezpłatnych szkoleń:
► dla wszystkich mieszkańców gminy Miedźna powyżej 25 roku życia,
► planowany termin rozpoczęcia szkoleń: wrzesień-październik 2018r.,
► każdy moduł szkolenia trwa do 12 godzin dydaktycznych, udział w dowolnej ilości modułów,
► szkolenia będą się odbywały w naszej gminie.
Na Państwa odpowiedzi czekamy do 20 kwietnia 2018r.
Ankieta jest anonimowa.