Aktualności - Gilowice

Szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych mieszkańców gminy Miedźna – ankieta

Szanowni Mieszkańcy,

W związku z planowanym przystąpieniem do projektu “Obywatel.IT – program rozwoju kompetencji cyfrowych osób powyżej 25 roku życia zamieszkałych w województwie śląskim i opolskim” nr POPC.03.01.00-00-0052/17-00, prosimy o wypełnienie poniższej ankiety, która pomoże określić zapotrzebowanie na szkolenia kompetencji cyfrowych wśród mieszkańców Gminy Miedźna (powyżej 25 roku życia).

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w bezpłatnych szkoleniach, w których możesz rozwijać swoje kompetencje cyfrowe, nabyć umiejętności korzystania z e-usług publicznych i komercyjnych, aktywnie i wszechstronnie korzystać z nowych technologii w życiu codziennym, wypełnij ankietę, która pomoże nam opracować program bezpłatnych szkoleń:
► dla wszystkich mieszkańców gminy Miedźna powyżej 25 roku życia,
► planowany termin rozpoczęcia szkoleń: wrzesień-październik 2018r.,
► każdy moduł szkolenia trwa do 12 godzin dydaktycznych, udział w dowolnej ilości modułów,
► szkolenia będą się odbywały w naszej gminie.
Na Państwa odpowiedzi czekamy do 20 kwietnia 2018r.
Ankieta jest anonimowa.

Ogłoszenie - teatrzyk

Drodzy Rodzice!

Dnia 9.04.2018r. o godz. 12.30 w naszym przedszkolu wystąpi teatrzyk z przedstawieniem pt. "Smocza legenda".
Bardzo prosimy o wpłacanie 7 zł u nauczycieli do poniedziałku.

NABÓR DZIECI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyrektor Gminnego Przedszkola Publicznego "Bajka" we Frydku wraz z Oddziałami Zamiejscowymi w Gilowicach

ogłsza nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2018/2019

NABÓ TRWA OD 12.03.2018r. DO 30.03.2018r.

Odbiór i składanie wniosków wraz z załącznikami w kancelarii przedszkola lub do pobrania na stronie internetowej przedszkola www.przedszkole-frydek.pl

wniosek wraz załącznikami

Akcja "Marzycielska Poczta"

Bardzo dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w akcję  marzycielska-poczta-logo-prostokat-przezroczyste-png2

Wszystkie listy i kartki świąteczne z życzeniami zostały wysłane do Pawełka.
SAM 3563001

"Uwolnij przedszkola od smogu"

DRODZY RODZICE!

Chciałybyśmy poprosić Państwa bardzo serdecznie o głosy dla naszego przedszkola w konkursie:

„Uwolnij przedszkola od smogu”,

w którym do wygrania są profesjonalne filtry oczyszczające powietrze.

Poniżej podajemy link, w którym wystarczy wyszukać nasze przedszkole

( Gminne Przedszkole Publiczne „Bajka” – Oddziały Zamiejscowe w Gilowicach) i na nie zagłosować.

Każdy może głosować co godzinę. Ważna jest ilość głosów. Konkurs trwa do 30 marca.

Z góry dziękujemy za wszystkie oddane głosy! :-)