Aktualności Gilowice

Dzień Niepodległości

Drodzy Rodzice

Akademia z okazji Dnia Niepodległości odbędzie się 16.11.2018r. (piątek) o godz. 9:50.
Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na galowo (dziewczynki: białe bluzeczki i ciemne spódniczki, chłopcy: białe koszule i ciemne spodnie).

DRODZY RODZICE!

1. Dnia 15.11.2018 (czwartek) wyjeżdżamy do teatru Banialuka w Bielsku-Białej na spektakl pt. "Jaś i Małgosia". Koszt wyjazdu 29zł. Bardzo prosimy o wpłacanie pieniążków do 09.11.2018 (piątek).

2. Dnia 05.11.2018 (poniedziałek) odbędzie się w przedszkolu "Dzień Postaci z Bajek", w związku z tym prosimy, aby dzieci w tym dniu były przebrane za jakąś postać bajkową.

3. Dnia 13.11.2018 (wtorek) odbędzie się krótka akademia z okazji Dnia Niepodległości. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie. Jeżeli ktoś z Państwa jest chętny do uczestnictwa w akademii prosimy o zgłaszanie obecności do 06.11.2018 (wtorek).

Drodzy Rodzice!

1. Piknik Jesienny – odbędzie się 16.10.2018r. (wtorek) o godz. 16:00. W razie niepogody piknik zostanie przełożony na kolejny dzień.

2. Dnia 31.10.2018r. (środa) o godz. 9:30 w przedszkolu będziemy gościć panie z Centrum Stomatologicznego „Kids Smile Studio”, które przeprowadzą darmową prelekcję połączoną z prezentacją, dzięki której dzieci poznają budowę ząbków, nauczą się techniki higienizacji i zasad zdrowej diety. W ramach spotkania jest możliwa fluoryzacja, której koszt wynosi 20zł. Otrzymają Państwo zgody na udział w warsztatach. Prosimy o wypełnienie i oddanie zgody do 25.10.2018r. (czwartek).

Piknik Jesienny

Drodzy Rodzice,
Planowana data Pikniku Jesiennego to 16 październik, godz 16:00
w tym dniu planujemy wspólne zabawy, konkurencje, ognisko z kiełbaskami (we własnym zakresie), oraz kawę i ciasto.  W razie niepogody Piknik zostanie przełożony na kolejne dni, jeżeli się okaże, że pogoda całkowicie nie dopisze zorganizujemy spotkanie integracyjne z kawą i ciastem w przedszkolu.

Zwracamy się z prośbą, jeżeli ktoś posiada stare, zepsute płyty CD bardzo prosimy o przynoszenie do przedszkola.

Akcja zbierania książek i zabawek dla małych pacjentów

Dziękujemy rodzicom i dzieciom do włączenia się w akcję zbierania książek i zabawek dla małych pacjentów Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej

Za okazane dobre serce  DZIĘKUJEMY!