Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 17.00

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Jesienny Piknik 12.10.2017

12.10.2017r. - po południu, na przedszkolnym placu zabaw odbył się "Jesienny Piknik". Rozpoczęliśmy od zaproszenia do wspólnej zabawy Pani Jesieni - a ona zjawiła się i przegoniła szaro-bure chmury! :) Odszukaliśmy na placu zabaw ukryte przez nią dary jesieni. 

Więcej…

Spotkanie z Panią Bibliotekarką

27.09.2017r. - odwiedziła nas Pani Asia - Bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedźnej z/s w Woli. Na spotkaniu "Biedroneczki" poznały historię wesołej Kici Koci, która rozpoczęła swoją przygodę w przedszkolu, a "Motylki" wysłuchały opowieści o tęsknocie. Z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy czytanych przez Panią Asię bajek. Otrzymaliśmy na koniec karty na których będziemy zbierali pieczątki. Dziękujemy Pani Asi za wspólne czytanie. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania! :)
Dzień Przedszkolaka

21.09.2017r. obchodziliśmy swoje święto - Dzień Przedszkolaka. Wspólnie, radośnie się bawiliśmy, były tańce, gry i zabawy. Nie obyło się równiez bez słodkiego poczęstunku. Wszyscy otrzymaliśmy dyplomy super przedszkolaka, baloniki i radosne papierowe czapki. To był wyjątkowy dzień, który miło będziemy wspominali! 

Więcej…

Teatrzyk "Trzy świnki"

19.09.2017r. - za nami pierwszy w tym roku szkolnym teatrzyk - "Trzy świnki". Z wielkim przejęciem śledziliśmy losy trzech świnek i zabawnego wilka. Razem ze świnkami na scenie wesoło sie bawiliśmy, śpiewaliśmy i tańczyliśmy, a wilkowi pomagaliśmy w zdmuchnięciu ceglanego domku - niestety z marnym skutkiem. Historia trzech świnek bardzo nam się podobała, już nie możemy się doczekać kolejnego spektaklu. :)

 

Więcej…

Cała Polska Czyta Dzieciom

12.05.2017r. w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" gościliśmy babcię Zuzi K. Z wielkim zaciekawieniem wysłuchaliśmy czytanej przez Panią Danusię baśni pt. "Brzydkie Kaczątko". Po skończonej lekturze straszaki miały za zadanie narysować ilustrację do wysłuchanej opowieści. Powstały piękne prace.
Pani Danusi bardzo dziękujemy za poświęcony naszym przedszkolakom czas. :) 

stopka