Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Dzień Postaci z Bajek - 7.11.2017r.

7.11.2017r. był wyjątkowym dniem w naszym bajkowym przedszkolu. Od rana do sali zamiast dzieci wchodziły różne postacie bajkowe np. księżniczki, koty w butach, duchy, syrenki. :) Po śniadaniu rozpoczeliśmy bajkową zabawę, braliśmy udział w różnorodnych konkurencjach - naszym zadaniem było m. in. ułożenie puzzli z bajkowymi postaciami, oddzielenie grochu od fasoli oraz dopasowanie odpowiednich atrybutów do znanych nam bajek.

Więcej…

Wyjazd do Teatru

31.10.2017r. wyjechaliśmy autokarem do Teatru "Banialuka" we Bielsku-Białej na spektakl pt. "Kopciuszek". Wielu z nas po raz pierwszy miało okazję jechać autokarem, byliśmy więc zachwyceni widząc wszystko "z góry". Niektórzy również  po raz pierwszy mieli okazję oglądać spektakl w tetarze :)

Więcej…

Czytelnicze spotkanie z Panią Moniką

23.10.2017r. gościliśmy ciocię Emilki - Panią Monikę, która czytała nam bajki w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom. Pani Monika przyniosła do naszego przedszkola teatrzyk kamishibai i opowiedziała nam historię o "Trzech świnkach".

Więcej…

Jesienny Piknik 12.10.2017

12.10.2017r. - po południu, na przedszkolnym placu zabaw odbył się "Jesienny Piknik". Rozpoczęliśmy od zaproszenia do wspólnej zabawy Pani Jesieni - a ona zjawiła się i przegoniła szaro-bure chmury! :) Odszukaliśmy na placu zabaw ukryte przez nią dary jesieni. 

Więcej…

Spotkanie z Panią Bibliotekarką

27.09.2017r. - odwiedziła nas Pani Asia - Bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedźnej z/s w Woli. Na spotkaniu "Biedroneczki" poznały historię wesołej Kici Koci, która rozpoczęła swoją przygodę w przedszkolu, a "Motylki" wysłuchały opowieści o tęsknocie. Z wielkim zainteresowaniem słuchaliśmy czytanych przez Panią Asię bajek. Otrzymaliśmy na koniec karty na których będziemy zbierali pieczątki. Dziękujemy Pani Asi za wspólne czytanie. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania! :)
stopka