Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Dzień Przedszkolaka

21.09.2017r. obchodziliśmy swoje święto - Dzień Przedszkolaka. Wspólnie, radośnie się bawiliśmy, były tańce, gry i zabawy. Nie obyło się równiez bez słodkiego poczęstunku. Wszyscy otrzymaliśmy dyplomy super przedszkolaka, baloniki i radosne papierowe czapki. To był wyjątkowy dzień, który miło będziemy wspominali! 

Więcej…

Teatrzyk "Trzy świnki"

19.09.2017r. - za nami pierwszy w tym roku szkolnym teatrzyk - "Trzy świnki". Z wielkim przejęciem śledziliśmy losy trzech świnek i zabawnego wilka. Razem ze świnkami na scenie wesoło sie bawiliśmy, śpiewaliśmy i tańczyliśmy, a wilkowi pomagaliśmy w zdmuchnięciu ceglanego domku - niestety z marnym skutkiem. Historia trzech świnek bardzo nam się podobała, już nie możemy się doczekać kolejnego spektaklu. :)

 

Więcej…

Cała Polska Czyta Dzieciom

12.05.2017r. w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom" gościliśmy babcię Zuzi K. Z wielkim zaciekawieniem wysłuchaliśmy czytanej przez Panią Danusię baśni pt. "Brzydkie Kaczątko". Po skończonej lekturze straszaki miały za zadanie narysować ilustrację do wysłuchanej opowieści. Powstały piękne prace.
Pani Danusi bardzo dziękujemy za poświęcony naszym przedszkolakom czas. :) 

Wycieczka do gospodarstwa

11.05.2017r. wyruszliśmy na pieszą wycieczkę do gospodarstwa Babci Emilki. Tam mogliśmy poznać zwierzęta żyjące w gospodarstwie i sprzęty potrzebne rolnikowi do pracy. Każdy z nas mógł wejść na traktor i poczuć się jak prawdziwy rolnik :) Babcia Emilki chętnie odpowiadała na wszystkie pytania. 

Bardzo Dziękujemy babci i rodzicom Emilki S., że mogliśmy zgłębić naszą wiedzę na temat zwierząt gospodarskich i pracy rolnika. :)

Teatrzyk "Tort Baby Jagi"

26.04.2017r. grupa naszych przedszkolaków wystąpiła na XX Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych "O Tort Baby Jagi". Malwina S., Nina, Arleta, Hania W., Matylda, Emilia B., Wojtek, Sebastian i Kamil L. przedstawili teatrzyk pt. "Tort Baby Jagi" i zdobyli w Przeglądzie wyróżnienie. Zdolnym aktorom gratulujemy! :) 

http://gokck.gieruss1.webd.pl/index.php/category/14-20rptdim2017?start=20

stopka