Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Teatrzyk "Kwiat Paproci"

21.04.2017r. wystąpił dla nas teatr Art Re z Krakowa ze spektaklem pt. "Kwiat Paproci". Z wielkim ciekawieniem i przejęciem śledziliśmy losy bohaterów. Mogliśmy się wcieli zarówno w rolę widzów jak i aktorów - występując z aktorami. 

Busy Bee 11.04.2017

11.04.2017r. i 12.04.2017r.  gościliśmy w studiu językowo-artystycznym "Busy Bee" w Oświęcimiu. Tam w formie zabawy mieliśmy zajęcia z języka angielskiego, poznaliśmy zwyczaje Świat Wielkanocnych Wielkiej Brytanii i stworzyliśmy świąteczne koszyczki. Było bardzo ciekawie i wesoło :) Pani Agnieszka i Pani Ania świetnie zorganizowały nam czas - za co baaaaardzo dziękujemy! :)

Więcej…

Dzień Marchewki - 4.04.2017r.

4.04.2017r. zrobiło się w naszym przedszkolu baaaaardzo pomarańczowo. Wszyscy w tym dniu przyszliśmy ubrani na ten kolor - na cześć marchewki -obchodziliśmy bowiem jej święto :) Było mnóstwo konkurencji i zawodów oraz wspólne tańce. Panie sprawdziły naszą wiedzę na temat warzyw i zdrowia. Na koniec wykonaliśmy prace plastyczne i zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. To był bardzo wesoły dzień w naszym przedszkolu!:)

Więcej…

Warsztaty "Ptaki i ludzie"

30.03.2017r. odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty pt. "Ptaki i ludzie". Dzieci poznały wiele różnych ciekawostek na temat ptaków z różnych zakątków świata. Po zabawach ruchowych, w czasie których zamieniały się w różne ptaki, przedszkolaki wykonały sowy z gliny zgodnie z instrukcją prowadzącej. Sowy zostaną wypalone w piecu do  tego przeznaczonym i przesłane do przedszkola - dzieci swoje dzieła będą mogły zbrać do domu na pamiątkę :)

Więcej…

Integracyjna Olimpiada Przedszkolaków - 31.03.2017r.

31.03.2017r. "Motylki" pojechały na Integracyjną Olimpiadę Przedszkolaków do Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Woli. Dzieci w wszystkich przedszkoli w gminie zmierzyły się w 10 konkurencjach, wśród nich znalzło się kilka w których brali również udział rodzice. "Motylki" dzielnie brały udział w zawodach i godnie reprezentowały nasze przedszkole :) Wszyscy otrzymali medale, a niektórym udało sie nawet zająć miejsca na podium. W konkurencji "strzał do bramki" - I miejsce zdobył Wojtek P. W konkurencji "sadzenie ziemniaków" I miejsce zajęła Matylda P., a II - Kamil L. Z kolei w konkurencji "bieg kelnerów" I miejsce zajęła Matylda P. z mamą :) Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Wręczono również nagrody w konursie plastycznym pt "Sport dla wszystkich". Praca Michała Cz. otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy! 


Dziękujemy za udział z dziećmi w Olimpiadzie mamie Matyldy, mamie Kuby, mamie Kamila L., tacie Emilii i tacie Zuzi. 

https://sp2wola.edupage.org/album/?#gallery/580

Więcej…

stopka