Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Akademia Zdrowego Uśmiechu

1.03.2017r. gościliśmy w naszym przedszkolu Asystenkę stomatologiczną z Akademii Zdrowego Uśmiechu. Wraz z Dinusiem dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy na temat naszych zębów oraz jak wygląda wizyta u stomatologa. Przypomnieliśmy sobie również jak należy prawidłowo dbać o zęby. Na pamiątkę dostaliśmy naklejki i lusterka do sprawdzania zębków. 

Teatrzyk "Pchła Krętaczka"

28.02.2017r. gościliśmy w naszym przedszkolu ponownie teatr "Art Re" z Krakowa. Oglądaliśmy spektakl pt. "Pchłą Krętaczka". Z uwagą oglądaliśmy teatrzyk i świetnie się bawiliśmy występując z aktorami. Było bardzo wesoło! :)

Spotkania z Panią Bibliotekarką

Za nami kolejne spotkania z Panią Bibliotekarką. W lutym Pani Karolina opowidała i czytała nam o kotach, było baaaardzo ciekawie! 
A w marcu czytała nam śmieszną książkę o ziewaniu i wilku oraz wykonaliśmy wszyscy wiosennego bociana z nadzieją, że wiosna szybciej do nas przyjdzie. Pani Bibliotekarka zostawiła nam ciekawe książki do czytania. Już się nie możemy doczekać kolejnego spotkania :)  

Pokaz iluzji - 2.02.2017r.

2.02.2017r. - w naszym przedszkolu zrobiło się baaaardzo magicznie, gościliśmy bowiem Iluzjonistę! :) Mogliśmy zobaczyć mnóstwo wspaniałych sztuczek oraz asystowaliśmy i czarowaliśmy z naszym gościem. Było bardzo zaskakująco i wesoło. To był wspaniały i wyjątkowy dzień! :)

Więcej…

Bal 1.02.2017r.

1.02.2017r. mieliśmy wspaniały Bal Karnawałowy. Rano do przedszkola przyszli zamiast dzieci: strażacy, księżniczki, piraci, wróżki, biedronki, ninja inne barwne i kolorowe postacie. Auitokarem pojechaliśmy na salę domu socjalnego we Frydku gdzie czekał już na nas wesoły klaun. Razem z nim bawiliśmy się przy muzyce, tańczyliśmy oraz braliśmy udział w różnych konkurencjach. Nie obeszło się różnież bez słodkiego poczestunku i zdjęć. Zmęczeni wróciliśmy na obiad do przedszkla. To był wyjątkowy dzień, który zapamiętamy jeszcze na długo.

Więcej…

stopka