Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Dzień Babci i Dziadka 2017

12.01.2017r. w Sali Domu Socjalnego we Frydku gościliśmy wyjątkowych dla nas gości – nasze Babcie i Dziadków. Przygotowaliśmy dla nich występ artystyczny. Po przywitaniu gości przez Panią Dyrektor i Panią Olę przedstawiliśmy kochanym Babciom i Dziadkom wierszyki, krótki teatrzyk pt. „Dzień Babci i Dziadka” oraz zaśpiewaliśmy dla nich piosenki. Odśpiewaliśmy również "Sto lat" i wręczyliśmy gościom upominki. Na koniec przedstawiliśmy dla nich spektakl jasełkowy pt. „Jak Trzej Królowie do stajenki szli...”.  Babcie i Dziadkowie mogli częstować się upieczonymi przez mamy ciastami. 

Serdecznie dziękujemy Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie i zapraszamy za rok! :)

II miejsce w Przeglądzie Jasełek

9.01.2017r. grupa przedszkolaków z naszego przedszkola pojechała na XIV Powiatowy Przegląd Jasełek do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Dzieci przedstawiły spektakl jasełkowy pt. „Jak Trzej Królowie do stajenki szli...”.
Nasze przedszkole reprezentowali: Matylda P., Malwina S., Sebastian Sz., Wojtek P., Kamil L., Nina J., Hania W., Emilka S., Hania K., Karol W., Michał D., Arletka W., Zuzia H., Zuzia K. oraz Kamil K..

Przedszkolakom udało się zdobyć w Przeglądzie II MIEJSCE! 

Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków i gratulujemy im serdecznie! :)

Wigilijka

22.12.2016r. w naszym przedszkolu było bardzo wyjątkowo... Wszyscy przyszli odświętnie ubrani i razem zasiedliśmy do wigilijnego stołu. Zjedliśmy świąteczny obiad, składaliśmy sobie życzenia i łamaliśmy się opłatkiem oraz śpiewaliśmy kolędy. Nie zabrakło również prezentów dla grupy "Biedroneczek" i "Motylków". :)

Więcej…

Świąteczne Kolędowanie

20.12.2016r. po południu, w naszym przedszkolu, odbyło się ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE. Zaprosiliśmy na nie naszych kochanych Rodziców oraz gości. Przedstawiliśmy spektakl jasełkowy pt. "Jak Trzej Królowie do stajenki szli...". Główne role trzech króli odegrali: Wojtek, Sebastian oraz Kamil L., w roli anioła prowadzącego wystąpiła Malwinka S.; w roli Gwiazdy Betlejemskiej wystąpiła Matylda; w spektaklu wystąpili również: Arletka W., Nina, Hania W., Zuzia H., Emilka B., Emilka S., Hania K., Radek, Kuba, Michał D., Zuzia K. Aktorzy otrzymali ogromne brawa. Później wspólnie z Rodzicami kolędowaliśmy. Na koniec częstowaliśmy się pysznym ciastem upieczonym przez mamy. 

Bardzo dziękujemy Rodzicom, Panu Przewodniczącemu Rady Gminy i Panu Sołtysowi za przybycie i wspólne kolędowanie. Dziękujemy kochanym Mamusiom za upieczenie pysznych ciast!  

Warsztaty - "Święta, święta, święta"

7.12.2016r. był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu; braliśmy udział w warsztatach "Święta, święta, święta...". na których sami upiekliśmy i udekorowaliśmy przepyszne pierniczki! Skontaktowaliśmy się również ze Św. Mikołajem, dowiedzieliśmy się o nim mnóstwa ciekawych informacji. Bardzo nam się podobało pieczenie pierników, a jeszcze bardziej ich zjadanie i dzielenie się nimi z bliskimi! ;)

Więcej…

stopka