Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Spotkanie z Mikołajem

5.12.2016r. był dniem, na który wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością! Do naszego przedszkola zawitał Św. Mikołaj! Wszyscy byliśmy bardzo szczęśliwi gdy po długim oczekiwaniu usłyszeliśmy dźwięk dzwonka, a później zobaczyliśmy Mikołaja, we własnej osobie! :) Zaśpiewaliśmy dla niego piosenki oraz powiedzieliśmy wierszyki, a później razem z Mikołajem wesoło bawiliśmy się przy muzyce :) Na koniec otrzymaliśmy od niego paczki i obiecaliśmy, że będziemy baaaardzo grzeczni przez cały kolejny rok. ;) 

Więcej…

Spotkanie z Górnikiem

30.11.2016r. gościliśmy w naszym przedszkolu Górnika. Na początku przywitaliśmy go wierszem i piosenką, później tata Mariki poopowiadał nam o pracy górnika, swoim górniczym stroju oraz pokazał nam krótki film o górnictwie. Z wielką uwagą i zaciekawieniem go słuchaliśmy. Na koniec podziękowaliśmu Panu Krzysiowi za przybycie i wręczyliśmy mu laurkę. 
Bardzo dziękujemy tatcie Mariki za poświęcony czas i przybycie do naszego przedszkola. Jemu i wszystkim górnikom życzymy spokojnej, bezpiecznej pracy! 

Więcej…

Dzień Pluszowego Misia 2016

25.11.2016r. obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Jeszcze nigdy w naszym przedszkolu nie było tyle misiów! :) Każdy z nas mógł przynieść swojego ulubionego pluszaka. Po kolei przedstawialiśmy kolegom swoje misie, później z nimi tańczyliśmy i braliśmy udział w różnych konkurencjach. Było bardzo wesoło, to był wyjątkowy dzień! :) 

Więcej…

Teatrzyk "Calineczka"

23.11.2016r. gościliśmy Teatr "Art-Re" z Krakowa ze spektaklem "Calineczka". Oglądaliśmy z uwagą spektakl, mogliśmy również wcielić się w rolę aktorów i zagrać z nimi w przedstawieniu. Teatrzyk bardzo nam się podobał, z niecierpliwością czekamy na kolejny. :)

Więcej…

Wycieczka do konika

22.11.2016r. wyruszyliśmy do Mariki gdzie czekał na nas konik Waleczny. Pani Agnieszka opowiedziała nam o tym jak należy opiekować się koniem. Później wszyscy chętni mogli przejechać się na koniu, niektórzy nawet odważyli się zrobić "jaskółkę" :) To był bardzo udany, wyjątkowy dzień, który na pewno wielu z nas zapamięta na długo.
Rodzicom Mariki bardzo dziękujemy za świetny pomysł, zaproszenie, poświęcony dzieciom czas i poczęstunek dla przedszkolaków. :)

 

Więcej…

stopka