Informacje Gilowice

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

6.30 – 16.30

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Wydarzenia i uroczystości

Czytelnicze spotkanie z Panią Irenką

13.10.2016r. gościliśmy, w czasie poobiedniego relaksu, babcię Amelki, która w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, przeczytała bajkę wszystkim przedszkolakom.  Z wielkim zaciekawieniem słuchaliśmy czytanej przez Panią Irenkę bajki o wilku. Dziękujemy babci Amelki za poświęcony czas! :)

Więcej…

Spotkanie z Bibliotekarką

22.09.2016r. - za nami pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie z Panią Bibliotekarką - Karoliną, z Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedźnej z/s w Grzawie. Pani Karolina przyniosła nam ciekawe książeczki, opowiedziała o tym co to jest bibilioteka i co możemy tam znaleźć. Zachęciła nas również do zapisania się i odwiedzania regularnie z rodzicami Bibilioteki. Po wspólnym czytaniu, na koniec, otrzymaliśmy zakładki, które samodzielnie pokolorowaliśmy i odzdobiliśmy. Pani Karolinie dziękujemy za odwiedzenie nas. Już nie możemy doczekać kolejnego spotkania! :)

Piknik Rodzinny

22.06.2016r. po południu, na placu zabaw odbył się Piknik Rodzinny. Uroczyście świętowaliśmy Dzień Mamy oraz Taty, a także zakończenie roku szkolnego. Po części artystycznej w czasie której wystąpiły dzieci z grupy "Biedronek" i "Motylków", odbyło się wręczenie upominków i nagród dla dzieci na ukończenie roku szkolnego oraz udział w licznych konkursach. Podziękowaliśmy również rodzicom za zaangażowanie i pomoc w czasie całego roku szkolnego. Na pikniku nie zabrakło pysznych ciast pieczonych przez mamusie oraz grillowanych kiełbasek. Niespodzianką dla dzieci był klaun z którym radośnie mogłby tańczyć, śpiewać i bawić się. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniach do pikniku :)

Zielona Noc

3.06.2016r. dzieci z grupy "Motylków" mogły spać w przedszkolu! Wszystkie straszaki, które w tym roku opuszczą mury naszego przedszkola mogły sprawdzić jak wygląda nasze przedszkole nocą. Na dzieci czekało mnóstwo zabawy i niespodzianek. Wieczór rozpoczął się od podchodów na placu zabaw i boisku gdzie na końcu czekała niespodzianka - kosz pełen słodkości. Później zjedliśmy kolację, w postaci pizzy i odbyła się wesoła, piżamowa dyskoteka. Zmęczeni na leżaczkach obejrzeliśmy i posłuchaliśmy bajek i zasnęliśmy.

Więcej…

Dzień Dziecka

1.06.2016r. był szczególnym dniem - to przecież święto wszystkich dzieci! W tym dniu w naszym przedszkolu było bardzo radośnie i wesoło. Na placu zabaw odbyły się różnorodne konkurencje i zabawy sportowe. Po wszystkim wróciliśmy zmęczeni do przedszkola gdzie czekał na nas słodki poczęstunek i kolorowe balony. 
Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzycmy wszystkiego najlepszego! :))

Więcej…

stopka