Turniej przyrodniczo-ekologiczny „Święto Bajkowego Lasu”

6 marca dziesięciu przedstawicieli z grupy „Słoneczek” wzięło udział w turnieju przyrodniczo-ekologicznym „Święto Bajkowego Lasu” dla przedszkolaków zorganizowanym przez Gminne Przedszkole Publiczne im. M. Kownackiej w Miedźnej oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Grzawie.

Przedszkolaki z wszystkich przedszkoli musiały wykazać się wiedzą ekologiczną i przyrodniczą. Jednym z zadań było przedstawienie krótkich scenek związanych z bałaganem i brudem. Julka i Daria wspaniale przedstawiły, krótką scenkę pt. „Lustro”. Zadaniami, z którymi jeszcze musiały zmierzyć się przedszkolaki było rozpoznawanie postaci z bajek i rzeczy do nich należących, rozwiązywanie zagadek oraz dekorowanie tortu i ciasteczek. Na koniec wszystkie przedszkolaki otrzymały wspaniałe nagrody.