Pierwszy dzień w przedszkolu

Koniec wakacji i do przedszkola wróciły wypoczęte, uśmiechnięte dzieci. Dla wielu przedszkolaków był to pierwszy dzień w przedszkolu. Wiele z nich wkroczyło na salę odważnie, z zainteresowaniem oglądały zabawki i kąciki tematyczne. Chętnie brały udział w różnych zabawach, zawierały nowe znajomości. Byli też tacy, którym kręciła się łezka w oku, tęskniły za rodzicami, ale nawet oni podczas zabawy zapominały o smutku i bawiły się razem z innymi.

W tym roku szkolnym w przedszkolu są dwa oddziały (grupy):
  • starszaki – 5 i 4 latki to „Słoneczka”

• maluchy – 4 i 3 latki nazywają się „Krasnoludki”

Do przedszkola uczęszcza 50 dzieci, w tym 13 – 3-latków, 18 – 4-latków, i 19 – 5-latków. Starszą grupą 5 – latków opiekują się panie: Aneta Wojtala i Lidia Lazar-Mamok. Młodszą grupą „Krasnoludki” opiekują się: Renata Kublińska i Lidia Lazar – Mamok.

Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla nas wszystkich wspaniały. A więc zaczynamy!