„Bal u Króla Lula”

5.03.2013 r. - pojechaliśmy do Bielska-Białej autokarem – co za przeżycie, niektórzy z nas jechali autobusem pierwszy raz. Celem naszej wycieczki był Teatr Lalek „Banialuka', w którym oglądaliśmy sztukę pt. „Bal u Króla Lula”.

Trochę się wystraszyliśmy gdy nagle zadzwoniły dzwonki i zgasło światło, ale już za moment kurtyna się otworzyła i zabłysły światła na scenie. Poznaliśmy Króla Lula, jego przyjaciółkę Miotełkę, Mięśniaka i złego klowna I Morele Baks, który chciał zostać królem. Bardzo chcieliśmy pomóc królowi i jego przyjaciołom, więc podpowiadaliśmy co mogą zrobić. Niestety nie zawsze nas słuchali. Sztuka zakończyła się jednak dobrze i z radosnymi minami, brawami nagrodziliśmy artystów.
Wróciliśmy do przedszkola, jednak podczas powrotu byliśmy tak zmęczeni, że niektórzy z nas nawet zasnęli.

Bardzo podobało nam się w Teatrze i już myślimy o następnym wyjeździe.