25.01.2013 r. Dzień Babci i Dziadka

Dnia 25.01.2013 r. odbyła się uroczystość w naszym przedszkolu – Dzień Babci i Dziadka.

Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała zaproszonych gości i zaprosiła ich na występy wnucząt, złożyła im także serdeczne życzenia. Następnie na scenę Domu Socjalnego wkroczyły Krasnoludki, które zaprezentowały wiersze, tańce i piosenki. Maluchy bardzo się starały i babcie z dziadkami nie kryli wzruszenia słuchając i oglądając występy najmłodszych. Po Krasnoludkach sceną zawładnęły Słoneczka. Pięknie zaśpiewały wiązankę piosenek, a podczas śpiewania zaprosiły babcie do wspólnej „sportowej” zabawy. Ale to nie był jeszcze koniec. Ostatnim punktem programu artystycznego było przedstawienie „Jasełek”. Scena była pełna tańczących i śpiewających aniołów, gwiazdek, Trzej królowie wędrowali z darami, a Józef z Maryją tulili Dzieciątko i to wszystko przy wspólnym (z babciami i dziadkami) śpiewaniu kolęd.

Po występach mali artyści dostali mnóstwo braw. Po wspólnym odśpiewaniu „100 lat” nasze pociechy wręczyły seniorom upominki i kwiaty a rodzice przygotowali słodki poczęstunek dla dziadków i dzieci. To była radosna i wzruszająca uroczystość.