Ostatni dzień w przedszkolu.

28.06. 2013 r. to ostatni dzień w przedszkolu ale bardzo atrakcyjny. Dzisiaj odbyła się wycieczka do Warowni Rycerzy Pszczyńskich. Niestety pogoda nie dopisała. Już przed Warownią powitała nas Dama Dworu i poprowadziła na komnaty. Oglądaliśmy tam zbroje rycerskie, miecze, trony królewskie, zabawki z epoki, a nawet mogliśmy pograć w kręgle. Dama Dworu zaprosiła nas do oglądnięcia teatrzyku na sztukę „Piękna i bestia”. Potem zostaliśmy zaproszeni do pieczenia chleba. Oglądaliśmy piece chlebowe, przyrządy potrzebne do pieczenia i sami mogliśmy ulepić sobie chlebek. Zgłodnieliśmy przy tej pracy więc Damy Dworu poczęstowały nas pysznym obiadem i deserkiem. Na koniec zatańczyły dworski taniec i wręczyły upieczony dla nas chlebek.