23.10.2013 r. - spotkanie Urodzinowe Kubusia Puchatka

Nasze przedszkole zostało zaproszone na spotkanie Urodzinowe Kubusia Puchatka. Przygotowaliśmy dla Niego kartki urodzinowe z życzeniami „miodem płynące” i prezent. Był to własnoręcznie wykonany przyrząd gimnastyczny. Okazało się, że Kubuś na swoich urodzinach wymyślił fajne konkurencje i zrobił nam Olimpiadę Sportową . Pierwszą konkurencją była prezentacja zabawy ruchowej z wykonanym dla Puchatka przyrządem gimnastycznym. My przygotowaliśmy taniec aerobikowy z kółkami i bajecznie kolorowymi wstążkami. Nasza drużyna w składzie Jagoda, Hania i Julia pięknie zatańczyły i dostały duże brawa. Potem były jeszcze inne konkurencje jak zbieranie patyczków w rękawicach kuchennych, zwijanie sznurka na szpulki z przyczepioną maskotką, skoki w workach. Nie obyło się bez niespodzianek, do naszych konkurencji zostały zaproszone panie dyrektorki - ale było radości… A potem był słodki poczęstunek i nagrody. Na koniec odbyła się dyskoteka z Kubusiem Puchatkiem i wodzirejem.