Informacje Frydek

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

7.00 – 16.00

 

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Imprezy

Bal Przebierańców

16 lutego odbył się w naszym bajkowym przedszkolu BAL PRZEBIERAŃCÓW! Wszyscy przyszli tego dnia do przedszkola kolorowo wystrojeni i poprzebierani za róże postacie bajkowe, księżniczki, superbohaterów, wróżki i wiele innych barwnych postaci. Wspólnie, wesoło bawiliśmy się w różne zabawy, tańczyliśmy oraz braliśmy udział w różnych konkursach! Nie obyło się również bez pysznego, słodkiego poczęstunku. Tego dnia na pewno wielu z nas dłuuugo nie zapomni!

Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia gościliśmy w sali Domu Socjalnego wspaniałych gości: nasze Kochane Babcie i  Dziadków. Najpierw serdecznie ich powitała nasza Pani Dyrektor, następnie wystąpiły wszystkie przedszkolaki. Pierwsze zaprezentowały się Krasnoludki. Pięknie zaśpiewały piosenki, a Hania, Agnieszka, Karol, Bartek, Maciek, Kuba, Błażej i Kamil powiedzieli wierszyki.

Więcej…

Wyjazd do Teatru

11 stycznia wszystkie dzieciaki z naszego bajkowe przedszkola wyjechały do Teatru Banialuka w Bielsku-Białej na spektakl pt."Diabelskie figle". Z wielkim przejęciem obejrzeliśmy świetne przedstawienie, w którym dobre aniołki szukają gwiazdy bożonarodzeniowej skradzionej przez psotne diabełki. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu!

Filharmonia

Za nami kolejne spotkania z muzykami z Filharmonii Śląskiej. Tematem grudniowego spotkania było: W świątecznym nastroju!  Mogliśmy posłuchać pięknego śpiewu Pani z filharmonii i wraz z nią mogliśmy zaśpiewać znane nam kolędy. Poznaliśmy całą nutę i wiemy już, że ludzie śpiewają różnymi głosami np. altem lub basem! Mogliśmy również zagrać na instrumentach perkusyjnych!

Więcej…

Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia do naszego bajkowego przedszkola przybył Mikołaj. Za nim się jednak pojawił, Pani Anetka znalazła obok przedszkola tajemniczą walizkę! Była w niej latarka, mapa Laponii, rękawice ciepłe, buty, rózga, dzwonek, kartki świąteczne i różne inne ciekawe przedmioty. Od razu odgadnęliśmy do kogo ta zguba należy!

Więcej…