Informacje Frydek

Nasze przedszkole jest otwarte w godzinach

7.00 – 16.00

 

Godziny posiłków:

śniadanie - 9.00

obiad - 12.00

podwieczorek - 14.00

Imprezy

Pan Gama znów wśród nas!

Informujemy, że pierwsze spotkanie z muzykami z Filharmonii Śląskiej odbędzie się 18 października, o godzinie 9.30. W tym roku szkolnym Pan Gama zaprosi nas do świata zabaw z rytmem. Przedszkolaki poznają wartości rytmiczne, nauczą się grać na instrumentach perkusyjnych, a także spróbują dyrygować! Już nie możemy się doczekać pierwszego spotkania!

Jak w "BAJCE"!

25 maja 2011 r. Ta data na długo pozostanie w naszej pamięci. Długie miesiące przygotowań i wreszcie nadszedł ten niezwykle uroczysty dla nas dzień.

Nadanie nazwy to dla palcówki wyjątkowa w historii chwila. Dla naszego przedszkola, jego wychowanków i pracowników, to cudowne uwieńczenie długich oczekiwań i pracy.

Więcej…

Witamy w nowym roku szkolnym 2011/2012!

Pierwsze kotki za płotki! Dziś rozpoczęliśmy w naszym bajkowym przedszkolu kolejny rok szkolny. Ciepło i serdecznie powitaliśmy dzieciaczki w naszych progach, zarówno te, które przyszły dziś pierwszy raz, jak i te, które z naszym przedszkolem zdążyły się już zaprzyjaźnić. Wszystkim Misiom Małym, Ciut Większym i tym Całkiem Malutkim życzymy w tym roku samych, samych radości i szczęśliwych chwil w naszej "Bajce".