Informacje Frydek

Piknik Jesienny

Uwaga Rodzice!

Ponownie zapraszamy na Piknik Jesienny

16 października /poniedziałek/ o godzinie 16:00.

Proszę przynieść kiełbaski i patyki do ich upieczenia.

Mamy nadzieję, że tym razem pogoda dopisze.

Program pikniku pozostaje bez zmian.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dzień Żółty w przedszkolu

DRODZY RODZICE!

11 października /środa/ w przedszkolu organizujemy

,,Żółty Dzień”. W tym dniu dzieci przychodzą ubrane

na żółto (może być wybrany element np. koszulka).

Ponadto przedszkolaki mogą w tym dniu przynieść

jakąś żółtą rzecz np. zabawkę,owoc, itd.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie.

Piknik Jesienny

DRODZY RODZICE!

Dnia 5.10.2017 (czwartek) o godz. 16.00 planujemy zorganizować

„PIKNIK JESIENNY”
w ogrodzie przedszkolnym.

W programie:

• Konkurencje, tańce, zabawy
  • herbata
  • Ognisko (prosimy, aby każda rodzina we własnym zakresie przyniosła kiełbaski i patyki do jej upieczenia)

Składka na ketchupy, musztardy,chleb, jednorazowe kubki , widelce i talerze wynosi

3zł od rodziny (pieniądze prosimy wpłacać do 2.10.2017).

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września,

ale w naszym przedszkolu tego dnia gościliśmy pana policjanta, więc uroczystość została przeniesiona na 21 września. Tego dnia dzieci z obydwu grup uczestniczyły w tymże święcie.

Chętnym przedszkolakom malowaliśmy buzie, były wspólne tańce, zabawy, konkurencje sportowe. Na zakończenie dzieci, które pierwszy rok chodzą do przedszkola zostały pasowane na przedszkolaków i otrzymały pamiątkowe dyplomy, a wszystkie dzieci naklejki i cukierki. Zdjęcia z dnia przedszkolaka są już umieszczone w naszej galerii.

Teatrzyk ,,Trzy świnki" i spotknie z panem policjantem

DSCN2012.JPG - 470.24 Kb

Drodzy Rodzice!

Za nami dwa ważne dla przedszkolaków wydarzenia. 19 września dzieci uczestniczyły w spektaklu ,,Trzy świnki" - sprawiło im to wiele radości i dostarczyło samych pozytywnych emocji.

20 września odwiedził naspan  policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie. Przypomniał dzieciom o zasadach bezpiecznego poruszania się po ulicy, prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Zapoznał dzieci jak reagować w sytuacji, kiedy spotkają agresywnego psa. Przedszkolaki nauczyły się także nowej piosenki o sygnalizatorze świetlnym. NA koniec kilkoro dzieci miała możliwość przymierzyć strój policjanta, a wszystkie przedszkolaki dostały odblaskowe plakietki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, w której znajdziecie państwo zdjęcia z tych wydarzeń.